HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ ?

Aydınlatma sektöründe modern bir anlayış sunan NP Profil Lighting‘in altyapısı 2006 yılında atıldı. Aydınlatma piyasasında 12 yılı aşkın tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle müşterilerimize en uygun aydınlatma çözümlerini sunmaktayız.

NP Profil Lighting‘i farklı kılan, ekstrude alüminyum profilleri yüksek kalitede, en son teknoloji ile üretip, estetik görünümü ile kullanacakları mekana kusursuz ışık dağılımının yanı sıra, mekanın dizaynı ile  bütünleşmesini sağlamasıdır. İstenilen ebat ve şekilleri kolaylıkla elde edebileceğiniz şekilde düşünülen ve üretilen ürünlerimiz ile kişiye ve projeye has aydınlatma armatürleri sunmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

Kişiye özel tasarım, teknik destek, proje danışmanlığı alanında sizlere hizmet vermekteyiz.

 1. Teknik Destek
  • Ürün teknik detaylarını sunma
  • Ürün  montajı hakkında bilgilendirme
  • Gerekli teknik dökümanların iletilmesini sağlamak
 2. Kişiye Özel Tasarım

  Modüler ürün seçeneği ile kişiye özel tasarım gerçekleştirilmesi, gerek duyulur ise tamamen yani bir ürün üretilmesi

 3. Proje Danışmanlığı
  • Proje aydınlatma gereksinimlerini tespit etme
  • Projeye uygun aydınlatma ürünleri seçimi
  • Sanal ortamda aydınlatma ürünleri seçimi
  • Örnek ürün sunumu
  • Teslimat süresi tespiti ve Lojistik destek

VİZYONUMUZ

Kendine has projeler, özgün fikirleri hayata geçiren iş ortaklarına ihtiyaç duyar, stok veya minimum sipariş adeti ile kendini sınırlamayan, sınırsız çaba sarf eden, eksra fikirler üreten iş ortakları gerekir,

MİSYONUMUZ

Misyonumuz size göre renk, ölçü ve şekilli eksturde LED profilleri hızlı bir şekilde günün en gelişmiş teknolojisi ile o ekstra çabayı sarf ederek kusursuz bir şekilde sunmaktır.

Her müşterimizin farklı ihtiyaçları olduğunun bilincindeyiz, bundan dolayı ürün tasarımımızı pratik ve estetik olmasının yanında modüler yapıya sahip olacak şekilde gerçekleştirdik, bu da bize her bir müşterimizin aydınlatma projesine çözüm sunma olanağını tanımaktadır.

SWITCH THE LANGUAGE
Sipariş Hattı Sipariş veya teklif ver